حمل اثاثیه منزل

حمل اثاثیه منزل

حمل اثاثیه منزل یکی دیگر از خدمات باربری روز می باشد که این خدمات زیر نظر اتحادیه باربری های تهران صورت می گیرید و کلیه قیمت های باربری زیر نظر اتحادیه ارائه می گردد.

وقتی که با باربری روز تماس می گیرید خدمت گزاران شما مشاوره اولیه در خصوص اسباب کشی به شما ارائه می دهند و بعد از این کار یک روز را برای اسباب کشی شما در نظر خواهند گرفت.

برای حمل اثاثیه منزل از افرادی خوش اخلاق و نیرومند استفاده می کنیم که همه ی آنها دارای 5 سال سابقه کاری در این عرصه می باشند ، این شرکت برای حمل اثاثیه منزل شما از خاور های مسقف و موکت کاری شده استفاده می کنیم و تمامی این ماشین ها 6 متری هستند و مخصوص اسباب کشی هستند و این تمامی خاور های شرکت باربری روز دارای مجوز طرح ترافیک هستند.

 

ما در شرکت اتوبار روز برای حمل اثاثیه منزل شما اگر کم باشد از ماشین های نیسان بار و وانت بار استفاده می کنیم تا در وقت و هزینه های شما صرفه جویی گردد.

شرکت باربری روز یک تیم مشاوره دهنده را برای شما در دفتر کاریش قرار داده است که می توانید تمامی سوالات قبل از اسباب کشی و حمل اثاثیه خود را از این شرکت بپرسید ، شرکت باربری روز خدمات شبانه روزی را برای حمل اثاثیه را در نظر می گیرد.

این شرکت بجز امور حمل اثاث منزل کار بسته بندی وسایل منزل را نیز انجام می دهد که بسته بندی توسط کارگران زبده و کارآزموده صورت می گیرد این افراد تخصصشان بسته بندی وسایل منزل می باشد که بسته بندی اثاثیه با فوم و وکیوم و کارتن های رگال دار و … بسته بندی می شود ، این شرکت با تجربه ای که در امر اسباب کشی دارد آماده است خدمات حمل اثاثیه منزل را به صورت کاملا تخصصی به شما ارائه دهد ، لازم به ذکر است که بگوییم که تمامی موراد بسته بندی توسط باربری روز تهیه می گردد.

بسته بندی و حمل اثاثیه منزل

وکیوم های حباب دار را برای بسته بندی مبلمان و وسایل چوبی و یخچال و میز نهار خوری و اجسام چوبی شما در نظر خواهیم گرفت تا در حین حمل دچار خط و خوش نشوند و از کارتن های رگال دار برای لباس های شما استفاده خواهیم کرد و کارتن های 5 لایه را برای جابجا ظروف چینی شما و … استفاده خواهیم کرد که می توانید وسایل خرده ریز را در درون این کارتن ها قرار دهید.

باربری روز حمل اثاثیه منزل و شرکت شما را با تجربه ای که در این چند سال اخیر کسب کرده است انجام خواهد داد ، اگر می خواهید جابجا شوید تیم باربری روز در کنارتان خواهد بود.

همچین این باربری خدمات حمل اثاثیه منزل به شهرستان را نیز انجام می دهد که حمل اثاثیه منزل به شهرستان توسط خاور های مسقف و بزرگ انجام می شود تا کلیه اثاثیه منزل شما در درون خاور ها جای بگیرد و برای کلیه اثاثیه منزل شما بیمه و بارنامه را انجام خواهیم داد.

باربری روز با مجوز از اتحادیه باربری های تهران آماده خدمت گزاری به شما می باشد.

خاور برای حمل اثاثیه منزل

به لطف ایزد منان و شما مشتریان گرامی باربری روز تمامی خاور های قدیمی را با خاور های جدید و ایسوزو تعویض کردیم تا حمل اثاثیه منزل شما با بهترین کیفیت انجام شود ، باربری روز افرادی را در شرکتش استخدام می کند که قوی ، زبده ، کار آزموده و مهمتر از همه خوش اخلاق باشند.

حمل اثاثیه منزل از زمان های قدیم با سختی انجام می شد و برای حمل بار ها از فامیل ها و آشنایان کمک می گرفتیم که چندان جالب نبود ولی امروز با وجود مشغله های زیاد شاید نتوانیم این کار را بدست فامیل و یا آشنا ها بسپاریم.

ما در باربری روز آماده ایم حمل اثاثیه منزل را با تجربه ی چندیدن ساله ی خود به شما ارائه دهیم و حمل اثاثیه منزل را برای شما انجام می دهیم.

خدمت گزاران شما در باربری روز آماده اند خدمات خود را به شما ارائه دهند.

تلفن باربری روز برای حمل اثاث منزل در تمامی نقاط تهران :

021-22895364

021-88104479

021-44440426

به صورت هفت روز هفته و شبانه روز در کنارتان خواهیم بود.

باربری روز
باربری روز
باربری روز بزرگترین شرکت حمل بار و حمل اثاثیه منزل در استان تهران به صورت شبانه روزی

دیدگاه ها بسته شده است