بسته بندی وسایل منزل جهت اسباب کشی

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی وسایل منزل برای اسباب کشی یکی دیگر از خدمات باربری روز می باشد که این خدمات توسط افرادی مجرب و دوره دیده برای شما انجام می شود.

بسته بندی وسایل منزل یکی از مراحل اولیه اسباب کشی می باشد که اگر به صورت درست و روشی صحیح انجام گیرد وقتی که می خواهید اسباب کشی کنید مطمن باشید که دچار مشکل نخواهید شد.

باربری روز با تجربه ی چنیدن ساله در عرصه حمل بار و بسته بندی وسایل منزل آماده است بسته بندی وسایل منزل را قبل از اسباب کشی برایتان انجام دهد.

ما بسته بندی را به سبک و روشی درست و ترکیبی از روش های اروپایی به روش استرچ رپ و بابل رپ برایتان انجام خواهیم داد که این روش همانند کشور های اروپایی انجام می شود.

بسته بندی یک کار بسیار سختی می باشد و شرکت باربری روز برای بسته بندی از افرادی خبره و کار آزموده برای حمل بارهای شما استفاده می کند ، قبل از هر چیزی اگر می خواهید بسته بندی کنید بهتر است که ملزومات بسته بندی را تهیه کنید یکی از مهمترین ملزومات بسته بندی وسایل منزل استفاده از وکیوم های حباب دار می باشد و بعد از آن کارتن ، سلفون ، چسپ ، ساک های رختخواب را می توان نام برد که باربری روز این وسایل را برای بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل شما ارسال خواهد کرد.

تیم باربری روز افرادی را برای کار بسته بندی اثاثیه منزل ارسال می کند که تخصصشان بسته بندی اثاثیه منزل می باشد و تنها تخصصشان این کار می باشد.

تمامی مبلمان و وسایل شما را یکجا بسته بندی خواهیم کرد از وسایل نشیمن که می توان مبلمان و میز نهار خوری را نام برد تا اتاق خواب ها را بسته بندی نموده و آماده حمل خواهیم کرد ، شرکت باربری روز آماده است و مفتخر است که بسته بندی وسایل منزل را برایتان انجام دهد.

اگر می خواهید اسباب کشی کنید بهتر است که بسته بندی وسایل منزل را حتما انجام دهید و این نکته را مد نظر داشته باشید هیچ محدودیتی برای انتخاب نوع بسته بندی وجود ندارد تمامی این کارها توسط باربری روز صورت خواهد گرفت انتخاب پکیج استرچ رپ که سلفون می باشد و یا بابل رپ بستگی به انتخاب شما خواهد بود هر چیزی را که بخواهید ما در باربری روز برای بسته بندی اثاثیه منزل شما ارسال خواهیم کرد.

برای لباس های شما از کارتن های رگال داری استفاده می کنیم که همانند یه کمد کوچک می توانید لباس هایتان را در درون این کارتن ها جای داده تا در حین حمل لباس هایتان کثیف نشود.

وسایل آشپزخانه ی شما را به گونه ای بسته بندی می کنیم که حتی دچار خط و خش نشوند ، تخصص ما بسته بندی وسایل منزل می باشد و بعد از بسته بندی وسایل منزل در صورت لزوم حمل اثاثیه منزل را برایتان انجام خواهیم داد. ما در شرکت باربری روز در خدمت شما هستیم با ماس تماس بگیریدو

لازم به ذکر است که باربری روز از وسایل شما بازدید رایگان به عمل خواهد آورد و بارهای شما را قبل از شروع مراحل اسباب کشی و بسته بندی وسایل کارشناسی خواهد کرد و مشاوره رایگان را به شما مشتری گرامی ارائه خواهد داد.

نمونه قبل از بسته بندی وسایل

نمونه بعد از بسته بندی وسایل

این شرکت با وسایل که در اختیار دارد بسته بندی وسایل منزل را به صورتی برای شما انجام می دهد که به صورت کاملا حرفه ای صورت  می گیرد و افرادی خدمات بسته بندی را انجام می دهند که تخصص کافی را برای بسته بندی وسایل منزل دارند.

بسته بندی وسایل منزل

به صورت کاملا حرفه ای بسته بندی و حمل اثاثیه منزل شما را انجام می دهیم نگران هیچ چیز نباشید ، ما یک تیم سازمان یافته در امر اثاث کشی هستیم و بسته بندی را به سبک کاملا درست برای شما انجام می دهیم.

ما به صورت 24 ساعته برای بسته بندی وسایل منزل شما آماده خدمت گزاری هستیم.

تلفن باربری روز برای بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل :

021-22895364 شعبه شمال تهران

021-44440426 شعبه غرب تهران

021-88104479 شعبه مرکز تهران

به صورت شبانه روز در کنارتان خواهیم بود با ما تماس بگیرید.

باربری روز
باربری روز
باربری روز بزرگترین شرکت حمل بار و حمل اثاثیه منزل در استان تهران به صورت شبانه روزی

دیدگاه ها بسته شده است