باربری ونک

باربری ونک ارائه دهنده خدمات باربری در محدوده ونک با بیش از یک دهه سابقه درخشان در عرصه حمل اثاثیه منزل می باشد این شرکت با داشتن یک دهه سابقه  در عرصه حمل اثاثیه منزل آماده است خدمات خود را در محدوده ونک تهران به شما ارائه دهد.

باربری ونک یک شرکت معتبر در عرصه حمل اثاثیه می باشد و خدمات خود را زیر نظر اتحادیه باربری داران استان تهران با قیمت باربری ارازان در محدوده ونک به شما ارائه خواهد داد.

وقتی که شما با باربری ونک تماس می گیرید تیم باربری ونک یک تیم مشاوره دهنده را برای شما قرار داده اند که این تیم مشاوره اولیه را در خصوص اسباب کشی به شما ارائه خواهند داد و بعد از انجام امور بسته بندی وسایل منزل قیمت باربری را به شما ارائه می دهند و در صورت توافق بین شما و باربری ونک یک روز را برای اسباب کشی منزل شما در نظر خواهیم گرفت که البته تاریخ و زمان اسباب کشی را شما تعیین خواهید کرد.

شرکت باربری ونک سرویس بسته بندی اثاثیه منزل را به روش کشور های اروپایی برای شما بسته بندی خواهند کرد که تمامی ملزومات بسته بندی توسط باربری ونک تهیه خواهد شد.

بعد از انجام این امو تیم باربری ونک یک خاور مسقف و موکت کاری شده را برای حمل اثاثیه منزل شما ارسال خواهد کرد که تیم باربری شامل 4 نفر خواهند بود که یکی از آنها راننده خاور بوده و سه نفر باقی مانده مسئولیت حمل بار ها را بر عهده خواهند گرفت.

ما یک تیم معتبر در عرصه حمل اثاثیه هستیم اگر ساکن محدوده ونک هستید و می خواهید جابجا شوید باربری ونک در خدمت شماست.

باربری ونک یکی از بزرگترین باربری های معتبر در استان تهران می باشد و این شرکت با توجه به بیشتر شدن سطح ترافیک در شهر تهران خدمات مجوز طرج ترافیک را برای شما در نظر گرفته است.

تلفن باربری ونک برای حمل بار در ونک :

021-22895364

021-88104479

021-44440426

باربری روز
باربری روز
باربری روز بزرگترین شرکت حمل بار و حمل اثاثیه منزل در استان تهران به صورت شبانه روزی

دیدگاه ها بسته شده است