اتوبار و باربری گاندی

باربری گاندی ارائه دهنده خدمات باربری در محدوده گاندی با یک دهه سابقه درخشان در امر اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل با کادری مجرب و دوره دیده و متخصص در امر اثاث کشی در گاندی

اگر ساکن محدوده گاندی هستید و قصد دارید اسباب کشی کنید شرکت باربری گاندی با یک دهه سابقه در امر اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل در محدوده گاندی آماده است خدمات جابجایی وسایل منزل را به شما ارائه می دهد.

از وقتی که شما با باربری گاندی تماس می گیرید ما مشاوره اولیه را در خصوص اسباب کشی به شما ارائه داده و یک روز را برای اسباب کشی شما در نظر خواهیم گرفت و به تمامی سوالات قبل از اسباب کشی شما پاسخ خواهیم داد و در همین راستا قیمت باربری را به شما ارائه می دهیم که قیمت و نرخ باربری زیر نظر اتحادیه باربری های تهران می باشد این شرکت با تخصصی که در این چند ساله ی اخیر در امر اسباب کشی کسب کرده است آماده است خدمات خود را به صورت شبانه روزی به شما ارائه دهد.

بعد از انجام امور مشاوره ای شرکت باربری گاندی یک روز را برای اسباب کشی شما در نظر خواهد گرفت که تاریخ و زمان اسباب کشی را با هماهنگی شما انجام خواهیم داد که این یکی از اصول مشتری مداری شرکت اتوبار و باربری و حمل و نقل گاندی می باشد.

شرکت باربری گاندی بجز امور حمل اثاثیه منزل خدمات بسته بندی اثاثیه منزل را نیز انجام می دهد که بسته بندی به سبک کشور های اروپایی به روش استرچ رپ و بابل رپ صورت خواهد گرفت ، تمامی موارد بسته بندی را ما برای شما تهیه خواهیم کرد نگران هیچ چیزی نباشید ما روش صحیح اثاث کشی را می دانیم.

باربری گاندی بعد از انجام امور بسته بندی تیم حمل بار را برای شما اعزام خواهد کرد که این تیم اکثرا شامل 4 نفر بوده و قوی و خبره کار باربری می باشند که یکی از این افراد راننده خاور می باشد و سه نفر باقی مانده مسئولیت حمل اثاثیه منزل را برعهده می گیرند.

شرکت باربری گاندی با تجربه ی چندیدن ساله ی خود آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار به شما می باشند و آماده اند به صورت شبانه روز در خدمت شما عزیزان باشند.

تلفن باربری گاندی :

021-88104479

021-44440426

021-22895364

به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در خدمت شما ساکنین محدوده گاندی هستیم.

باربری روز
باربری روز
باربری روز بزرگترین شرکت حمل بار و حمل اثاثیه منزل در استان تهران به صورت شبانه روزی

دیدگاه ها بسته شده است