اتوبار و باربری پونک

باربری پونک ارائه دهنده خدمات باربری در محدوده پونک با بیش از یک دهه سابقه درخشان در امر اسباب کشی و حمل بار در پونک ، این باربری آماده است به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته خدمات خود را به شما ارائه داده و یک جابجایی رویایی را برایتان انجام دهد.

اگر ساکن محدوده پونک هستید و قصد دارید اسباب کشی کنید باربری پونک با تجربه ای که در این چند سال اخیر در امر اسباب کشی کسب کرده است آماده است خدمات خود را به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته به شما ارائه دهد این اتوبار کلیه خدمات و قیمت و نرخ باربری را زیر نظر اتحادیه به شما ارائه می دهد و آماده است به صورت هفت روز هفته در کنار شما باشد.

فاصله ما با شما فقط یک تماس می باشد اگر نیاز دارید جابجا شوید این شرکت با تجربه ای چند ساله در خدمت شماست ، وقتی که شما با باربری پونک تماس می گیرید ما یک تیم مشاوره دهنده را برای شما قرار داده ایم که می توانید تمامی سوالاتی که ذهنتان را درگیر کرده است از این کارشناسان پرسیده و این کارشناسان به تمامی سوالات شما پاسخ خواهند داد و دیدگاه شما را نسبت به یک اسباب کشی تغییر خواهد داد و در همین راستا قیمت باربری را به شما ارائه داده و در صورت توافق در بین شما و شرکت اتوبار پونک ، یک روز را با هماهنگی شما برای شما رزرو خواهیم کرد ، که تاریخ و زمان اسباب کشی را باید شما مشتری گرامی تعیین کنید.

در روزی که قرار است اسباب کشی کنید در صورت لزوم ما بجز امور حمل و نقل و جابجایی خدمات بسته بندی لوازم منزل را نیز انجام می دهیم که بسته بندی به سبک کشور های اروپایی و به روش استرچ رپ و بابل رپ انجام خواهیم داد ، باربری پونک تمامی وسایل مورد نیاز بسته بندی را برایتان تهیه خواهد کرد و برای شما ارسال خواهد کرد ، کارگر هایی که مسئولیت بسته بندی را بر عهده می گیرند کاملا متخصص بسته بندی هستند و کلیه وسایل منزل شما را به صورت کاملا حرفه ای بسته بندی کرده و آماده حمل خواهند کرد ، تعداد کارگر هایی که برای بسته بندی برایتان اعزام می شود بستگی به وسایل شما دارد اگر وسایل زیادی داشته باشید شرکت اتوبار پونک سه الی چهار نفر را برای شما اعزام می کند تا وسایل منزل شما را بشته بندی کنند.

بعد از انجام کار بسته بندی تیم حمل اثاثیه منزل وارد عمل شده و آماده می شوند تا اثاثیه منزل شما را جابجا کنند این افراد متشکل از یک راننده و سه نفر کارگر خواهد بود که راننده مسئولیت چیدمان وسایل را بر عهده می گیرد و سه نفر باقی مانده مسئولیت حمل اثاثیه را به درون خاور بر عهده خواهند گرفت  ، تمامی این کارگر ها دارای تجربه ای بالا در امر اسباب کشی هستند و افرادی مطمن و با شخصیت هستند و دارای قدرت بدنی بالایی می باشند ، تمامی بارهای شما را اعم از کوچک و بزرگ را به داخل ماشین هدایت کرده و به خانه جدیدتان انتقال خواهیم داد.

اگر بار شما کم است و برای حمل آن نیاز به خاور ندارید شرکت باربری پونک سرویس وانت بار و نیسان بار را در نظر گرفته است که هم در هزینه ها و هم در وقت شما صرفه جویی خواهد شد.

اگر قصد دارید اثاثیه منزل خود را به شهرستان ببرید و به شهرستان اسباب کشی کنید شرکت باربری پونک سرویس حمل بار از تهران به شهرستان را برایتان در نظر گرفته است که می توانید از این سرویس اتوبار پونک بهره بگیرید ، برای سرویس حمل بار به شهرستان ما بیمه و بارنامه را به صورت رایگان برای شما در نظر گرفته ایم.

هم اکنون اگر به دنبال این هستید که یک جابجایی بدونه دردسر را تجربه کنید شرکت حمل بار پونک در خدمت شما عزیزان محدوده پونک می باشد.

تلفن باربری پونک برای رزرو سرویس و دریافت مشاوره به صورت رایگان :

021-44440426

021-88104479

021-22895364

فقط کافیست با ما تماس بگیرید و از تجربیات ما بهره بگیرید ، ما به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته حتی در ایام تعطیل خدمات خود را ارائه می دهیم.

باربری پونک بزرگترین شرکت اسباب کشی در محدوده پونک است که شبانه روزی خدمات خودش را ارائه می دهد

باربری روز
باربری روز
باربری روز بزرگترین شرکت حمل بار و حمل اثاثیه منزل در استان تهران به صورت شبانه روزی

دیدگاه ها بسته شده است