اتوبار و باربری سازمان برنامه

باربری سازمان برنامه ارائه دهنده خدمات باربری در محدوده سازمان برنامه با یک دهه سابقه درخشان در امر باربری و حمل بار می باشد ، این شرکت با قیمت باربری زیر نظر اتحادیه آماده است خدمات خود را به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته به شما ارائه داده و یک جابجایی رویایی را برای شما به وجود آورد.

اگر ساکن محدوده سازمان برنامه هستید و قصد دارید اسباب کشی کنید ، شرکت باربری سازمان برنامه آماده است شما را از اولین مرحله اسباب کشی یاری کرده و به تمامی سوالات شما پاسخ دهد این باربری دارای مجوز از اتجادیه می باشد و کلیه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه به شما ارائه می دهد.

از وقتی که با شرکت باربری سازمان برنامه تماس می گیرد کارشناسان گوش به زنگ این شرکت به تمامی سوالات شما پاسخ داده و ذهنیت شما را برای یک اسباب کشی بدونه دردسر آماده خواند این باربری قیمت و نرخ باربری را به شما ارائه داده و در نهایت یک ساعت مشخصی را برای اثاث کشی شما تعیین می کند که ساعت و تاریخ اسباب کشی را با هماهنگی شما انجام خواهد داد که این یکی از خصوصیت های بارز شرکت اتوبار سازمان برنامه است.

اگر می خواهید یک جابجایی داشته باشید که وسایل شما به صورت صحیح به مقصد برسد این باربری بجز امورات حمل اثاث منزل خدمات بسته بندی وسایل منزل را نیز انجام می دهد که بسته بندی وسایل منزل با فوم ، وکیوم یا ضربه گیر ، سلفون ، چسپ ، طناب ، کارتن و … بسته بندی خواهد شد ، این وسایل بسته بندی شرکت اتوبار سازمان برنامه ارائه می دهد و برای شما ارسال خواهد کرد ، افرادی که مسئولیت بسته بندی را بر عهده می گیرند کاملا متخصص در امر بسته بندی اثاثیه منزل هستند و بسته بندی را به سبک و روال کشور های خارجه برای شما انجام خواهند داد و آماده حمل خواهند کرد ، تمامی وسایل خرده ریز و بزرگ شما را به گونه ای بسته بندی می کنیم که نمیگزاریم حتی دچار خط و خش و یا زدگی شوند ، نگران هیچ چیزی نباشید کار توسط افرادی مجرب و دوره دیده ای انجام می شود که دارای 5 سال سابقه کاری در باربری سازمان برنامه هستند.

پس از انجام کارهایی که در بالا خدمت شما مشتری گرامی عرض کردیم یک تیم حمل اثاثیه را برای شما اعزام خواهیم کرد که شامل یک خاور مسقف و موکت کاری شده مخصوص اسباب کشی می باشد که این تیم شامل 4 نفر خواهد بود که یکی از آنها راننده خاور می باشد و سه نفر باقی مانده مسئولیت حمل اثاثیه را بر عهده خواهند گرفت این افراد دارای نیروی بدنی بالایی می باشند که کار حمل و نقل را برایتان انجام خواهند داد و تمامی وسیله های خانه شما را نحو احسنت برایتان جابجا خواهند کرد.

اگر در همین روز ها می خواهید اسباب کشی کنید شرکت باربری سازمان برنامه با تجربه چند ساله ای که در امر اسباب کشی کسب کرده است آماده است به صورت شبانه روز در خدمت شما باشد.

اگر به دنبال شرکتی هستید که بارهای شما را به شهرستان مورد نظرتان انتقال دهد باربری سازمان برنامه با سرویس حمل بار به شهرستان در خدمت شما می باشد و کلیه وسایل شما را تا سقف 100 میلیون بیمه خواهد کرد و برای تمامی اثاثیه شما بارنامه دولتی انجام خواهد داد.

تلفن باربری سازمان برنامه برای حمل اثاثیه منزل :

021-44440426

021-22895364

021-88104479

هم اکنون به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته با تیم زبده و کار آزموده خود در خدمت شما هستیم ! نگران هیچ چیزی نباشید برای یک اسباب کشی بدونه دردسر و بدونه دغدغه ما در کنار شما خواهیم بود.

باربری روز
باربری روز
باربری روز بزرگترین شرکت حمل بار و حمل اثاثیه منزل در استان تهران به صورت شبانه روزی

دیدگاه ها بسته شده است