تماس با باربری

باربری ونک

خرداد ۷, ۱۳۹۶
| | |
اشتراک گذاری:

باربری ونک ارائه دهنده خدمات باربری در محدوده ونک با بیش از یک دهه سابقه درخشان در عرصه حمل اثاثیه منزل می باشد این شرکت با داشتن یک دهه سابقه  در عرصه حمل اثاثیه منزل آماده است خدمات خود را در محدوده ونک تهران به شما ارائه دهد.

باربری ونک یک شرکت معتبر در عرصه حمل اثاثیه می باشد و خدمات خود را زیر نظر اتحادیه باربری داران استان تهران با قیمت باربری ارازان در محدوده ونک به شما ارائه خواهد داد.

وقتی که شما با باربری ونک تماس می گیرید تیم باربری ونک یک تیم مشاوره دهنده را برای شما قرار داده اند که این تیم مشاوره اولیه را در خصوص اسباب کشی به شما ارائه خواهند داد و بعد از انجام امور بسته بندی وسایل منزل قیمت باربری را به شما ارائه می دهند و در صورت توافق بین شما و باربری ونک یک روز را برای اسباب کشی منزل شما در نظر خواهیم گرفت که البته تاریخ و زمان اسباب کشی را شما تعیین خواهید کرد.

شرکت باربری ونک سرویس بسته بندی اثاثیه منزل را به روش کشور های اروپایی برای شما بسته بندی خواهند کرد که تمامی ملزومات بسته بندی توسط باربری ونک تهیه خواهد شد.

بعد از انجام این امو تیم باربری ونک یک خاور مسقف و موکت کاری شده را برای حمل اثاثیه منزل شما ارسال خواهد کرد که تیم باربری شامل ۴ نفر خواهند بود که یکی از آنها راننده خاور بوده و سه نفر باقی مانده مسئولیت حمل بار ها را بر عهده خواهند گرفت.

ما یک تیم معتبر در عرصه حمل اثاثیه هستیم اگر ساکن محدوده ونک هستید و می خواهید جابجا شوید باربری ونک در خدمت شماست.

باربری ونک یکی از بزرگترین باربری های معتبر در استان تهران می باشد و این شرکت با توجه به بیشتر شدن سطح ترافیک در شهر تهران خدمات مجوز طرج ترافیک را برای شما در نظر گرفته است.

تلفن باربری ونک برای حمل بار در ونک :

۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶

در: مناطق تحت پوشش
مقالات مرتبط

اتوبار و باربری چیذر

آذر ۱۰, ۱۳۹۶ | باربری روز

باربری چیذر ارائه خدمات حمل اثاثیه منزل و جابجایی بار در محدوده چیذر با بیش از یک دهه...

ادامه مطلب ...

اتوبار و باربری بازار مبل یافت آباد

آذر ۵, ۱۳۹۶ | باربری روز

باربری بازار مبل یافت آباد ارائه خدمات حمل اثاثیه منزل و جابجایی اثاثیه منزل با بیش از یک...

ادامه مطلب ...

اتوبار و باربری نیایش

آبان ۲۱, ۱۳۹۶ | باربری روز

باربری نیایش ارائه خدمات حمل اثاثیه منزل در محدوده نیایش با نیم قرن سابقه درخشان در امر اسباب...

ادامه مطلب ...