تماس با باربری

باربری قلهک

خرداد ۹, ۱۳۹۶
| | |
اشتراک گذاری:
باربری قلهک

باربری قلهک ارائه دهنده خدمات باربری در محدوده قلهک با یک دهه سابقه درخشان در عرصه باربری و اتوبار در محدوده قلهک ، این باربری با داشتن مجوز از اتحادیه باربری داران تهران و با ۱۲ سال سابقه کاری در عرصه باربری و حمل و نقل آماده است به صورت شبانه روز در خدمت شما عزیزان ساکن محدوده قلهک باشد.

اگر ساکن منطقه قلهک هستید و می خواهید اسباب کشی کنید و یا وسیله تازه ای را خریده اید و می خواهید آنرا جابجا کنید تیم باربری قلهک به صورت شبانه روز آماده است خدمات خود را در باربری قلهک به شما ارائه دهد ، این باربری با مجوز از اتحادیه تمامی خدماتش را ارائه می دهد.

وقتی که شما با باربری قلهک تماس می گیرید خدمت گزاران شما در باربری قلهک مشاوره اولیه در خصوص اسباب کشی به شما ارائه داده و به تمامی سوالاتی که در عرصه اسباب کشی دارید جواب خواهند داد و در همین راستا باربری قلهک قیمت باربری که زیر نظر اتحادیه است را به شما ارائه می دهد و از شما درخواست می کند که یک روز را برای اسباب کشی خود تعیین کرده که در روز و زمانی که شما تعیین می کند باربری قلهک سرویس دهی خود را به شما ارائه دهد ، بعد از این امور لازم به ذکر است که بگوییم شرکت حمل و نقل و باربری قلهک بجز امور حمل اثاثیه و حمل بار سرویس دهی بسته بندی وسایل منزل را نیز انجام می دهد که بسته بندی به سبک کشور های اروپایی انجام و تهیه تمامی موارد بسته بندی توسط باربری قلهک تهیه و توزیع می گردد.

باربری قلهک بسته بندی وسایل منزل را به روشی درست برای شما انجام خواهد داد و این کار را با فوم و وکیوم ، سلفون و چسپ و … برای شما انجام خواهد داد.

باربری قلهک بعد از انجام امور بسته بندی یک تیم متخصص را برای شما اعزام می کند تا حمل اثاثیه را برایتان انجام دهند این تیم که باربری قلهک برایتان اعزام می کند اکثرا ۴ نفره بوده که یکی از آنها راننده خاور می باشد و کار چیدمان وسایل منزل را برایتان انجام می دهد و سه نفر باقی مانده که کارگر می باشند مسئولیت حمل بار و اثاثیه شما را به درون خاور ها برعهده می گیرند ، این افراد بارهای شما را از خرده ریز گرفته با بزرگترین اجسام را برای شما جابجا خواهند کرد و مسئولیت حمل تمامی وسایل بر عهده این افراد می باشد.

شرکت حمل بار و حمل اثاثیه قلهک با تخصص خود بارهای شما را از مبدا تان به مقصدتان جابجا کرده و یک خاطره ی شیرین را از یک اسباب کشی بدونه دغدغه برای شما به عمل می آورند.

تیم باربری قلهک برای بهبود سرویس دهی خود در منطقه قلهک سرویس نیسان بار و وانت بار را برای شما در نظر گرفته اند که می توانید از این سرویس دهی باربری قلهک برای حمل اثاث ریز خود استفاده کنید.

باربری قلهک برای راحتی شما مشتریان عزیز سرویس رزرو اینترنتی را برای شما فراهم کرده است که می توانید سرویس خود را به صورت اینترنتی رزرو کنید.

در خدمتتان خواهیم بود.

شماره تلفن باربری در قلهک :

۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶

با ما تماس بگیرید و از خدمات بارز ما بهره مند شوید.

در: مناطق تحت پوشش
مقالات مرتبط

اتوبار و باربری چیذر

آذر ۱۰, ۱۳۹۶ | باربری روز

باربری چیذر ارائه خدمات حمل اثاثیه منزل و جابجایی بار در محدوده چیذر با بیش از یک دهه...

ادامه مطلب ...

اتوبار و باربری بازار مبل یافت آباد

آذر ۵, ۱۳۹۶ | باربری روز

باربری بازار مبل یافت آباد ارائه خدمات حمل اثاثیه منزل و جابجایی اثاثیه منزل با بیش از یک...

ادامه مطلب ...

اتوبار و باربری نیایش

آبان ۲۱, ۱۳۹۶ | باربری روز

باربری نیایش ارائه خدمات حمل اثاثیه منزل در محدوده نیایش با نیم قرن سابقه درخشان در امر اسباب...

ادامه مطلب ...