تماس با باربری

اتوبار و باربری چیتگر

شهریور ۳۰, ۱۳۹۶
| | |
اشتراک گذاری:

باربری چیتگر ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در محدوده چیتگر می باشد این باربری خدمات اسباب کشی را در این محدوده با بیش از یک دهه سابقه درخشان در امر باربری ارائه می دهد.

اگر ساکن محدوده چیتگر هستید و قصد دارید اسباب کشی کنید شرکت باربری چیتگر با یک دهه سابقه در امر اثاث کشی وسایل منزل با کادری مجرب و دوره دیده مخصوص اسباب کشی در خدمت شما عزیزان ساکن چیتگر می باشد.

از وقتی که شما با باربری چیتگر تماس می گیرید خدمت گزاران شما در باربری چیتگر مشاوره را در خصوص اسباب کشی به شما ارائه داده و به تمامی سوالات قبل از اسباب کشی شما پاسخ خواهد داد و در نهایت قیمت باربری را به شما ارائه داده و در صورت توافق بین شما و باربری چیتگر یک روز را برای اسباب کشی شما در نظر خواهند گرفت ، این شرکت با تجربه ای که در این امر دارد آماده است خدمات خودش را به صورت شبانه روز و هفت روز هفته حتی در روز های تعطیل به شما ارائه دهد.

بعد از انجام امور مشاوره ای شرکت باربری و حمل و نقل چیتگر یک روز را با هماهنگی شما که تاریخ و ساعت و روز اسباب کشی را شما معلوم می کنید انجام خواهد داد.

شرکت باربری چیتگر بجز امور حمل اثاثیه منزل خدمات بسته بندی وسایل منزل را نیز انجام خواهد داد که بسته بندی به سبک کشور های اروپایی به روش استرچ رپ و بابل رپ برایتان انجام خواهد داد لازم به ذکر این مطلب می باشد که شرکت باربری و اسباب کشی چیتگر تمامی وسایل بسته بندی را برای شما تهیه و توزیع خواهد کرد.

باربری چیتگر بعد از انجام امور بسته بندی وسایل منزل خدمات حمل بار را با خاور های مسقف و موکت کاری شده انجام خواهد داد که این خاور ها مخصوص اسباب کشی بوده و دیواره این کانتن ها کاملا موکت کاری شده و مخصوص این کار هستند ، افرادی که برای جابجایی و اسباب کشی شما اعزام می شوند کاملا متخصص بوده و دارای حداقل ۵ سال سابقه کاری در این باربری هستند اکثرا این تیمی که برای حمل بارهای شما اعزام می شوند ۴ نفر می باشند که یکی از آنها راننده خاور بوده و سه نفر باقی مانده مسئولیت حمل اثاثیه را بر عهده خواهند گرفت

شرکت باربری چیتگر با تجربه ی چندیدن ساله ی خود در امر اسباب کشی و حمل و نقل درون شهری و برون شهری آماده ارائه خدمات خود به شما می باشند.

تلفن باربری چیتگر :

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۹۱۹۷۷۲۲۵۷۲

به صورت شبانه روز در خدمت شما خواهیم بود.

در: مناطق تحت پوشش
مقالات مرتبط

اتوبار و باربری چیذر

آذر ۱۰, ۱۳۹۶ | باربری روز

باربری چیذر ارائه خدمات حمل اثاثیه منزل و جابجایی بار در محدوده چیذر با بیش از یک دهه...

ادامه مطلب ...

اتوبار و باربری بازار مبل یافت آباد

آذر ۵, ۱۳۹۶ | باربری روز

باربری بازار مبل یافت آباد ارائه خدمات حمل اثاثیه منزل و جابجایی اثاثیه منزل با بیش از یک...

ادامه مطلب ...

اتوبار و باربری نیایش

آبان ۲۱, ۱۳۹۶ | باربری روز

باربری نیایش ارائه خدمات حمل اثاثیه منزل در محدوده نیایش با نیم قرن سابقه درخشان در امر اسباب...

ادامه مطلب ...