تماس با باربری

اتوبار و باربری فرشته

شهریور ۳۱, ۱۳۹۶
| | |
اشتراک گذاری:

باربری فرشته ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در استان تهران با یک دهه سابقه درخشان در امر باربری و حمل و نقل در محدوده فرشته با مجوز از اتحادیه باربری داران استان تهران آماده است یک جابجایی بدونه دردسر را برایتان انجام دهد.

اگر ساکن محدوده فرشته هستید و قصد دارید اسباب کشی کنید شرکت باربری فرشته آماده است به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته خدمات خود را به شما ارائه داده و یک اسباب کشی بدونه دردسر و بدونه مشکل را برایتان انجام دهد این باربری یکی از بزرگترین شرکت های باربری می باشد که در محدوده فرشته خدمات باربری و اتوبار را ارائه می دهد.

شرکت باربری و اتوبار فرشته در مرحله اول خدمات مشاوره را در خصوص باربری به شما ارائه داده و به تمامی سوالاتی که ذهن شما را درگیر می کند پاسخ خواهد داد این باربری با تجربه ی چندیدن ساله ای که کسب کرده است می تواند بهترین مشاور شما در امر اسباب کشی باشد ، این کارشناس ها که خدمات مشاوره را ارائه می دهند دارای ۵ سال سابقه کاری در امر اثاث کشی می باشند ، بعد از انجام امور مشاوره ای شرکت حمل بار فرشته قیمت باربری را به شما ارائه خواهد داد و در صورت توافق ما بین شما و تیم حمل و نقل فرشته ، یک روز را برای اسباب کشی شما در نظر خواهند گرفت که تاریخ و زمان و حتی ساعت اثاث کشی را شما مشتری گرامی تعیین خواهید کرد.

موسسه حمل و نقل فرشته بجز امور حمل بار و حمل اثاثیه منزل خدمات بسته بندی لوازم منزل را نیز انجام می دهد که بسته بندی به سبک خاص و کاملا حرفه ای توسط کارگر های مجرب و مخصوص بسته بندی ، بسته بندی خواهد شد . شرکت باربری و اتوبار فرشته تمامی وسایل بسته بندی را نیز به شما ارائه خواهد داد که وسایل بسته بندی شامل : فوم ، وکیوم ، کارتن های رگال دار و عادی ، سلفون ، چسپ و … خواهد بود پیشنهاد این شرکت این است که بسته بندی وسایل را حتما انجام دهید اگر بسته بندی را به سبکی درست انجام دهید مطمن باشید در حین جابجایی وسایل شما دچار خط و خش و مشکل نخواهد شد و وسیله های شما با سلامت کامل به مقصدتان خواهد رسید.

بعد از انجام امورات بسته بندی ، باربری فرشته تیم حمل اثاث منزل را برایتان اعزام خواهد این تیم شامل یک خاور مسقف و مخصوص اثاث کشی می باشد و  تیم حمل بار شامل ۴ نفر خواهند بود که یکی از این افراد راننده کامیون بوده و وسایل شما را به نحو احسنت در داخل ماشین می چیند و سه نفر باقی مانده مسئولیت حمل بار ها را برعهده خواهند گرفت افرادی که کار حمل بار را انجام می دهند کاملا قوی و زبده هستند و مخصوص اثاث کشی هستند و در این شرکت دارای یک دهه تجربه می باشند.

این موسسه حمل و نقل که در خیابان و منطقه فرشته خدمات خود را ارائه می دهد خدمات حمل بار را به شهرستان نیز انجام می دهد که این کار توسط خاور های مخصوص شهرستان باربری فرشته صورت خواهد گرفت.

برای حمل خرده ریز و وسایل کم شما نیسان بار و وانت بارهایی را در نظر گرفته ایم که با این سرویس می توانید بارهای خودتان را با هزینه ای کم و با سرعتی بالا به مقصد مورد نظرتان انتقال دهید.

تیم باربری فرشته با خاور ها و پرسنلی که در اختیار دارد آماده است خدمات خود را به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته حتی در روز های تعطیل به شما ارائه دهد ، نگران هیچ چیزی نباشید ما روش و کار اسباب کشی را می دانیم.

آماده ایم هر چه را که شما از یک باربری انتظار دارید برایتان انجام دهیم و بارهای شما را به نحو احسنت به مقصد مورد نظر و خانه جدیدتان انقتال دهیم.

تلفن باربری فرشته برای رزرو سرویس و دریافت مشاوره رایگان :

۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۹۱۹۷۷۲۲۵۷۲

در خدمتتان خواهیم بود ، فاصله ما با شما فقط یک تماس است !

در: اخبار باربری روز
مقالات مرتبط

اتوبار و باربری غرب تهران

مهر ۸, ۱۳۹۶ | باربری روز
باربری غرب تهران

باربری روز یکی از بزرگترین و برترین شرکت های باربری تهران است که خدمات خود را در غرب...

ادامه مطلب ...

شرکت خدمات اسباب کشی

مهر ۸, ۱۳۹۶ | باربری روز
شرکت خدمات اسباب کشی در تهران

عرض ادب و احترام خدمت شما بازدید کننده گرامی از وب سایت باربری روز امروز قصد داریم در...

ادامه مطلب ...

نرخ و قیمت باربری در استان تهران جهت اسباب کشی

تیر ۱۳, ۱۳۹۶ | باربری روز
قیمت باربری

عرض ادب خدمت شما مشتری گرامی شرکت باربری روز که این مطلب را دنبال می کنید ، شرکت...

ادامه مطلب ...